Velosipēdi no 1a.lv aktīvai un aizraujošai atpūtai

Foto: 1a.lv

Riteņbraukšana cauri gadsimtiem ir iekarojusi plašu popularitāti visā pasaulē, un šodien tūkstošiem cilvēku ar to aizraujas gan hobija līmenī, gan profesionāli. Veselīgais un aktīvais izbrauciens, ko sniedz velosipēdi, ļauj ne tikai sakārtot domas, bet arī sniedz veselīgu fizisko slodzi svaigā gaisā un garantē aizraujoši pavadītu laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Īpaši ērti un ātri salīdzināt dažādu velosipēdu modeļu priekšrocības vari, ieskatoties interneta veikalā 1a.lv!

Plaša velosipēdu izvēle visdažādākajām vēlmēm

Velosipēdu veidus iedala pēc tā, kādiem braukšanas apstākļiem tie piemēroti. Populārāko velosipēdu veidu vidū ir:

* pilsētas velosipēdi – lieliski piemēroti asfalta segumam un cietiem grants ceļiem, aprīkoti ar ērtu rāmi un izturīgiem riteņu ratiem;

* šosejas velosipēdi – tiem raksturīgs vieglums, aerodinamiska uzbūve un šauras riepas ar augstu spiedienu, kas ļaus veikt garas distances apbrīnojami lielā ātrumā;

* tūrisma velosipēdi – tie ir ātri, eleganti un lieliski piemēroti ceļošanai un atpūtai. Tūrisma velosipēdi ir ērti aprīkojami ar bagāžniekiem un somām, kas mudina doties arvien jaunos piedzīvojumos ar divriteni;

kalnu jeb MTB velosipēdi – daudzpusīgi un funkcionāli divriteņi, kas paredzēti atpūtai un sportam.

Vai vēlies atklāt MTB velosipēdu popularitātes noslēpumu?

MTB velosipēdi – labi aprīkots un drošs braucamrīks

Kalnu divriteņi jeb MTB (no angļu valodas “mountain bike”) ļauj ātri un komfortabli pārvietoties dažādos ģeogrāfiskajos apvidos un ir piemēroti braukšanai pa dažādu tipu ceļiem, kā arī mežu un kalnu takām. MTB pirmsākumi meklējami aizvadītā gadsimta 70.gados ASV, Ziemeļkalifornijas štatā, kur mūsdienu kalnu velosipēda priekšteci pašrocīgi uzmeistaroja riteņbraukšanas entuziasti. Kopš tā laika kalnu divriteņu ražošanā sevi apliecinājuši virkne uzņēmumu, kas nemitīgi turpina uzlabot MTB tehnoloģijas un padarīt šos universālos braucamrīkus vēl labākus.

MTB priekšrocības ir:

* platas riepas ar izteiktu protektoru - nodrošina lielisku saķeri ar dažādiem ceļu segumiem;

* modeļi ar dažādiem ratu izmēriem – vari izvēlēties lielākus ratus ātrumam vai mazākus īpašai stabilitātei nelīdzenās trasēs;

* izturīgi un ergonomiski rāmji;

* lieliska amortizācijas sistēma.

Ja esi iecienījis izbraucienus ar velosipēdu pa neskartiem dabas apvidiem bez ērtās pilsētas ceļu infrastruktūras, MTB būs Tavs sapņu piepildījums. Tomēr, ja dod priekšroku cita veida izbraucieniem, laiks ieskatīties daudzajos piedāvājumos un atrast piemēroto divriteni tieši Tev!

Merida un Scott velosipēdi – pārbaudītas vērtības

Jauns velosipēds ir atbildīgs pirkums. Paturi prātā, ka ar šo divriteni Tu piedalīsies ceļu satiksmē, tādēļ braucamrīku ieteicams izvēlēties kvalitatīvu un no uzticama ražotāja. Savu vietu velosipēdu ražotāju slavas alejā ar darbu gadu desmitu garumā ir iekarojuši:

* Scott velosipēdi;

* Merida velosipēdi.

Scott velosipēdi – šveiciešu kvalitāte

Šveices uzņēmuma “Scott Sports” zīmols sākotnēji radies viņpus okeānam, ASV (agrāk dēvēts par “Scott USA”). Uzņēmums lepojas ar gadu desmitu gaitā izlolotām sporta velosipēdu ražošanas tradīcijām, kā arī virkni inovāciju, ko tas ieviesis divriteņu tirgū.

Scott velosipēdi garantē augstākos kvalitātes standartus, un ražotāja piedāvājumā ir:

* MTB velosipēdi;

* šosejas un sacīkšu divriteņi;

* pilsētas velosipēdi.

Merida velosipēdi – lieliska cenas un kvalitātes attiecība

Merida velosipēdi ieņem stabilas līderpozīcijas nozares tirgū un piedāvā klientiem augstas kvalitātes risinājumus par demokrātiskām cenām. 1a.lv piedāvājumā atrodami tūrisma, MTB, pilsētas un citi Merida velosipēdi – ienāc, salīdzini un izvēlies labāko!

Lai neaizmirstami piedzīvojumi uz jaunā velosipēda no interneta veikala 1a.lv!

11.07.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru