Sony PlayStation 4 Slim un Microsoft Xbox One S spēļu konsoles ir klāt

Sony PlayStation 4 Slim un Microsoft Xbox One S spēļu konsoles ir klātKā pavadīt vakarus pēc garas un saspringtas darba dienas? Viens no labākajiem relaksācijas veidiem ir videospēles, un tās izbaudīt pēc pilnas programmas ļauj divi spēļu konsoļu flagmaņi – Sony PlayStation 4 Slim un Microsoft Xbox One S!

 

Kāpēc izvēlēties spēļu konsoli, nevis datoru?

Video spēles iespējams spēlēt uz dažādām platformām – gan datorā, gan spēļu konsolē. Kāpēc no šīm trīs izvēlēm dot priekšroku spēļu konsolei? Lūk, daži no iemesliem:

Mūsdienās spēles galvenokārt tiek radītas spēļu konsolēm – lai gan liela daļa videospēļu ir pieejamas gan uz spēļu konsolēm, gan datora, jāņem vērā, ka galvenā prioritāte spēļu ražotājiem ir tieši konsoles;
Konsole ir vienkāršākais videospēļu izbaudīšanas veids – izmantojot spēļu konsoli, Tev nepieciešama vien konsole un televizors, turklāt konsoles ir aprīkotas ar bezvadu kontrolieriem, tādējādi būtiski atvieglojot spēlēšanas procesu. Kā arī – atšķirībā no datora, spēles uz konsoles nav nepieciešams manuāli pielāgot, iestatot attēla rezolūciju u.c. parametrus;
Konsoles iegāde ir lētāks prieks – ja salīdzinām, cik maksā augstākās raudzes konsole un dators, kas būs gana jaudīgs jaunākajām spēlēm, cenas starpība ir ļoti liela. Par labu konsolēm, protams.

Jaunāka konsole, lielāka jauda

Viens no aktuālākajiem jautājumiem pēc jaunu konsoļu iznākšanas ir šāds – vai tās ir vērts iegādāties, ņemot vērā, ka iepriekšējās paaudzes konsoles tiek nocenotas? Atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša, jo, kā jau mums visiem zināms, moderno tehnoloģiju attīstība šobrīd ir ļoti strauja, un dažādas inovācijas tiek ieviestas patiešām īsā laika sprīdī. Piemēram, jaunākās paaudzes konsolēs ir iebūvēta 4K izšķirtspēja, kas ļauj izbaudīt spēles pavisam citā līmenī. Protams, nevaram aizmirst arī par jaunākajām spēlēm un aksesuāriem, piemēram, VR jeb virtuālās realitātes brillēm, kas ir nākamais solis video spēļu pasaulē. Ja gribi izbaudīt modernākos risinājumus, Sony PlayStation 4 vai Microsoft Xbox One ir tieši tas, kas Tev nepieciešams.

Spēļu spēlēšana ir tikai viens no veidiem, kā izmantot spēļu konsoli

Lai arī primārā darbība, ko paredzēts veikt, izmantojot konsoli, ir spēļu spēlēšana, ar tās palīdzību iespējams veikt vēl virkni darbību:

Skatīties televīziju;
Nodoties mūzikas baudīšanai;
Vērot jaunākās filmas un seriālus.

Ja arī Tevi ieinteresējusi spēļu konsoļu valstība, atceries – jaunākās konsoles pieejamas arī interneta veikalā 1a.lv: http://www.1a.lv/jaunumi/jaunais_izklaides_standarts_playstation_4_slim_un_xbox_one_s_ir_klat

22.02.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru