Interaktivitātes iespējas ar Asus PadFone

Asus PadFone – jaunākās paaudzes viedtelefons, kas vienlaikus ir gan telefons, gan planšetdators, gan portatīvais dators ar Android 4.0 operētājsistēmas versiju – iepazīstieties ar labāko biedru ceļojumā! Īpaši visiem tiem, kuru ikdiena ir darbs pie datora.

Pozitīvās īpašības: to ir ērti paņemt līdzi un modelēt pēc savām vajadzībām, bet ne tikai – tas spēj nodrošināt praktiski visas iespējas, ko jums nodrošina visas apvienotās ierīces katra par sevi atsevišķi. Kā tas iespējams? Asus PadFone ir trīs dažādu konceptu apvienojums – atkarībā no tā komplektācijas salikuma, ko izvēlaties pats, jūsu rīcībā ir vai nu viedtālrunis vai planšetdators, vai pat portatīvais dators. Tas atrisina tādu problēmu, kā ērtības, strādājot ar Word dokumentiem un tam līdzīgi. Tajā pat laikā jebkurā momentā lietotājam ir iespēja izmantot tikai viedtālruni, piemēram, lai uzņemtu fotogrāfijas. Tas ir īpaši izdevīgi visiem, kuriem reizēm vai bieži nākas ceļošanu un darbu apvienot. Interesanti, ka Asus PadFone pārvietošana neprasa, lai jūs paredzētu ierīcei daudz vietas – tā kompakti savietojama tā, lai būtu pēc iespējas ērta.

Asus PadFone

Asus PadFone ietver dinamiskā ekrāna tehnoloģiju, kas ļauj plašākā mērā izmantot un  novērtēt jauno tehnoloģiju vizualizācijas iespējas. Piemēram, ir iespējams uzņemt HD kvalitātes video un pēc tam novērtēt ceļojuma detaļas jau sēžot viesnīcas numuriņā. Bet, kas varētu būt būtiski pārbraucienos, šī tehnoloģija nodrošina arī to, ka automātiski tiek saglabāta skatījuma vieta video vai spēles progress, līdz ar ko pārveidojot ierīci citā komplektācijā, jums nebūs jāatsāk spēle no sākuma. Tas pats attiecas uz interesantu rakstu, ko lasījāt, vai fotogaleriju. Citiem vārdiem – ērti var pārslēgties no vienas uz citu platformu, nepārtraucot darbu – t.i., saglabājot progresu tajā vietā, kur bijāt pirms mainījāt formu no viedtālruņa uz planšetdatoru vai citādi. Un tik pat vienkārši atstāt nevajadzīgās daļas viesnīcas seifā, kamēr dodaties ekskursijā tikai ar viedtālruni.

PadFone ir arī salīdzinoši viegls – mazliet mazāk kā cukura paka. PadFone ar bateriju – 129 grami, PadFone Station – 724 grami. Papildus tam ir pieejamas lieliskas datu glabāšanas iespējas – atmiņa 1 GB, glabāšanas apjoms 16, 32 vai 64 GB, kas raksturīgi arī citām līdzīgām ierīcēm, līdz ar to ļaujot secināt, ka komplektācijas priekšrocības nemazina citas kvalitātes.

Arī baterijas noturības laiks ir teju pārsteidzošs – līdz pat 102 stundām!

Iespējas: jau minējām, ka Asus PadFone nodrošina iespējas augstā kvalitātē fiksēt jūsu ceļojuma iespaidus. 8 vai 1,3 megapikseļu kamera, video un audio ieraksta iespējas – tas viss kopā nodrošina to, ka varat fiksēt ceļojuma iespaidus visdažādākajos veidos. Tehniskie parametri ļauj uzņemt kvalitatīvus attēlus arī apstākļos, kad ir nepietiekams apgaismojums.

Asus PadFone ir iespējams lietot GPS, kas var atvieglot ceļošanu, ja dodaties iepazīt jaunus apvāršņus uz savu roku, ne gida pavadībā. Lai arī – var lieti noderēt arī klasiskas ekskursijas t.s. brīvajās stundās.

Ceļojuma pārlidošanas vai pārbrauciena stundās Asus PadFone izklaidēs ar pieejamo spēļu un aplikāciju klāstu. Papildus tam katrs lietotājs bez papildus maksas iegūst 32 GB online datu glabāšanas iespēju, kas tiek nodrošināta uz trim gadiem.

Interaktivitātes līmenis: Asus PadFone nodrošina jau pierastās interaktivitātes iespējas – tikai visas vienuviet, arī tad, ja tās ir savstarpēji integrētas. T.i., jūs varat saņem telefona zvanu portatīvajā datorā. Asus PadFone nodrošina bezvadu klausules izmantošanas iespējas, ja saņemat zvanu laikā, kad telefons ievietots planšetē.

Atkarībā no piemērotības konkrētā brīža apstākļiem lietotāji var brīvi komunicēt internetā, pārlūkot savu darījumu statusu vai piedalīties online sanāksmēs. Tāpat – jebkurā brīdī jūs varat dalīties ceļojuma mirkļos, ļaujot neklātienē tvert sajūtas jūsu fiksētajā foto, video vai audio materiālā.

Paplašini savu pasauli ar Asus PadFone!

02.07.2012
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru