Iepazīsties – HERO5 Black un HERO Session

Iepazīsties - HERO5 Black un HERO SessionGoPro produkti sporta kameru lauciņā kļuvuši par ikonām, taču tas nebūt nenozīmē, ka uzņēmums guļ uz saviem lauriem, jo aktīva dzīvesveida cienītājiem tiek piedāvātas arvien jaunas kameras ar dažādām inovācijām. Iepazīsties ar GoPro jaunāko lolojumu – kamerām HERO5 Black un HERO Session!

 

Sporta kameras piedzīvoto ļauj izjust atkārtoti

Nav noslēpums, ka šobrīd attēlu un video materiālu uzņemšana piedzīvo nebijušu popularitāti – ar kameru ir aprīkots katrs mobilais tālrunis, un pievērsties šīm nodarbēm var teju ikviens. Taču sporta kameras šajā ziņā iet soli tālāk – pateicoties ārējam ietvaram, kas pasargā gan no triecieniem, gan ūdens, kā arī nelielajiem izmēriem, ar tām iespējams fotografēt un filmēt ne tikai ikdienas notikumus, bet arī dažādus ekstrēmus piedzīvojumus, nebaidoties par iespēju kameru sabojāt.

HERO5 Black un HERO Session – galvenās atšķirības

GoPro jaunākajiem produktiem – kamerām HERO5 Black un HERO Session – ir daudz kopīga – tās ir ūdensdrošas un triecienizturīgas (izmantojot kopā ar ietvaru), kā arī abus kameru modeļus iespējams savienot ar citām ierīcēm, izmantojot Wi-Fi vai Bluetooth signālu. Taču kamerām ir arī vairākas atšķirīgas iezīmes:

Izmērs un svars – HERO Session kamera ir ievērojami mazāka un vieglāka – tās platums un augstums ir 38 x 38 mm, savukārt HERO5 Black – 62 x 44,5 mm. Abu modeļu svars ir attiecīgi 117 un 74 grami;
Ekrāns – atšķirībā no Session kameras, kura nav aprīkota ar ekrānu, HERO5 Black aizmugurē ir skārienjutīgs ekrāns, kas ļauj ne vien redzēt uzņemto, bet arī ērti pielāgot iestatījumus;
Balss vadība – HERO5 Black kamera var tikt vadīta, izmantojot vienkāršas balss komandas;
Sensora izmērs, 4K ieraksts un megapikseļu skaits – pateicoties lielākam sensora izmēram, 4K izšķirtspējai un lielākam megapikseļu skaitam (attiecīgi 12 un 8 MP), HERO5 Black kameras radītie attēli un video materiāli izceļas ar augstāku kvalitāti;
Slow-Motion ieraksts – ja vēlies veidot video ar palēninājuma efektu, izvēlies HERO5 black – šī kamera spēj ierakstīt video materiālu ar divreiz lielāku kadru skaitu sekundē.

Kā iespējams redzēt, vairākos parametros HERO5 Black kamera piedāvā inovatīvus risinājumus un augstāku ieraksta kvalitāti. Jāpiemin arī, ka šai kamerai iebūvēts GPS uztvērējs, ļaujot redzēt, kur foto un video uzņemts, turklāt tai ir izņemama baterija, kas īpaši svarīgi, ja vēlies filmēt ilgāku laika periodu.

Jaunākie GoPro modeļi atrodami arī internetveikalā 1a.lv: http://www.1a.lv/jaunumi/gopro_hero5_un_gopro_session_ir_klat

15.02.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru