Bērnu rati 3 in 1, rati ar lieliem riteņiem vai sporta rati? Uzzini, kurš tips Tev ir vispiemērotākais!

Foto: 1a.lv

Bērniņa ienākšana ģimenē ir skaists un priecīgs notikums. Tam nepieciešama rūpīga sagatavošanās – jāiegādājas bērnu pastaigu rati, gultiņa, mazuļa pārtīšanai un barošanai nepieciešamais inventārs, apģērbs un vēl daudzas citas lietas. Atrast piemērotākās  zīdaiņu drēbītes un gultu ir salīdzinoši vienkārši, bet lēmuma pieņemšana par to, kuri bērnu pastaigu rati būs Tev piemērotākie, var būt diezgan izaicinošs uzdevums. Viedveikals 1a.lv nāk palīgā – iepazīsties ar šīm situācijām, salīdzini ar sevi un uzzini, kuri bērnu pastaigu rati Tev der vislabāk!

Nekur nav tik labi, kā pie dabas

Ir rīts. Caur aizkaru spraugu iespīd saules stari. Pa atvērto logu dzirdams, kā ārā čivina putniņi. Izejot no mājas, Tevi sveic viegla vēja brīze, pēdas iegremdējas mīkstā mauriņā. Paveroties apkārt, Tu redzi pļavu ar taciņu, kas ved uz netālo mežu. Tur var salasīt visdažādākās meža veltes. No Tavas mājas līdz veikalam ciemata centrā ved puskilometru garš, grantēts ceļš. Mazā lauku idille, kurā viss ir sagatavots drīzajai bērniņa ienākšanai ģimenē. Atliek iegādāties videi piemērotus ratus. Ja šī ir Tava situācija, tad bērnu rati ar lieliem riteņiem būs labākā izvēle, jo lieli riteņi atvieglos pārvietošanos pa nelīdzenu virsmu, tādu kā grants ceļš, pļavas vai meža takas, tādēļ pastaigas būs tīkamākas gan Tev, gan mazajam.

Tava sportiskā ikdiena un bērnu sporta rati

Tu aizraujies ar sportisku dzīvesveidu un regulāri nododies sportiskām aktivitātēm. Katru dienu iesāc ar rīta krosiņu un vingrošanu pilsētas parkā, pēc kā tālāk rit Tavas ikdienas gaitas, un dienu noslēdz vakara skrējiens pa tuvējā parka celiņiem. Drīz gaidāms ģimenes pieaugums, tomēr Tu labprāt gribētu nodoties savam sportiskajam dzīvesveidam arī pēc bērna dzimšanas? Tad bērnu sporta rati Tev ir vispiemērotākais risinājums. Internetveikalā 1a.lv pieejami 172 dažādi bērnu sporta rati, no kuriem varēsi izvēlēties sev tīkamākos gan krāsas, gan dizaina ziņā. Rezultātā gan Tu, gan bērns būs priecīgs, jo Tu varēsi turpināt sportot, bet bērns varēs vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.

Vispusīgiem vecākiem vispusīgi rati – bērnu rati 3 in 1

Šķiet, šis ratu veids ir perfekti piemērots visiem vecākiem, kuriem ir auto, un kuri piedomā par ekonomiskiem tēriņiem. Kādēļ? Jo bērnu rati 3 in 1 sastāv no 3 daļām:

* sēdratiem;
* kulbas;
* autokrēsla.

Tas nozīmē, ka, ja Tavā īpašumā ir bērnu rati 3 in 1, Tev nebūs jāuztraucas par to, kur dabūt bērna autokrēslu un cik izmaksās vēl vieni sēdrati, kad bērns būs paaudzies līdz 7 – 8 mēnešu vecumam. Ja esat nolēmuši aizbraukt pie radiem vai kādā ģimenes ekskursijā ar personīgo auto, līdzi būs jāņem tikai ratu korpusa daļa, bet kulbu varēsi atstāt mājās, jo mūsu internetveikala piedāvājumā ir ratiņi, kuriem iespējams uz korpusa piestiprināt mazuļa autokrēslu, tādā veidā ieekonomējot telpu un atvieglojot pārbraucienus kopā ar bērniņu.

Laiks izdarīt pareizo izvēli

Tagad, kad esam snieguši Tev ieskatu ratiņu pasaulē, vai zini, kuri bērnu pastaigu rati Tev ir vispiemērotākie? Vai tie ir universālie bērnu rati 3 in 1? Vai varbūt bērnu sporta rati? Vai tomēr rati ar lieliem riteņiem? Atceries, ka ratiņu izvēlē svarīgu lomu spēlē ne vien bērniņa, bet arī Tavs kā vecāka komforts un ratu piemērotība videi, kādā Tu dzīvo un pavadi visvairāk laika. Padalies ar šo rakstu, lai arī Tavi draugi, kuru ģimenēs gaidāms pieaugums, uzzinātu, kuri bērnu ratiņi ir viņiem vispiemērotākie!

05.07.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru