Bang & Olufsen – tagad arī 1a.lv

Bang & Olufsen - tagad arī 1a.lvJa esi melomāns, noteikti zini, cik liela nozīme mūzikas baudīšanā ir piemērotai skaņu sistēmai vai austiņām. Skaļruņus un austiņas, kā arī daudzas citas ierīces ar pievienoto vērtību jau kopš 1925. gada piedāvā somu uzņēmums Bang & Olufsen.

 

Kā izvēlēties piemērotākās austiņas?

Austiņas mūsdienās ir pieejamas neiedomājami plašā klāstā, tādēļ dažkārt to izvēle var būt visai sarežģīta. Lai izvēlētos piemērotākās austiņas, ņem vērā šādus parametrus:

Austiņu forma – ja vēlies austiņas, kuras vari ērti sev paņemt līdzi jebkur, izvēlies In-ear jeb auss ejā ievietojamās austiņas – tās jebkurā brīdī vari ielikt savā kabatā. Tās ir piemērotas arī tad, ja mūziku klausies sportojot. Starp citu, sportošanai īpaši piemērotas ir austiņas ar aizauss stiprinājumiem, kas pasargās no to izkrišanas. Savukārt austiņas ar galvas stīpu mēdz izcelties ar labāku skaņas kvalitāti (tas gan ļoti atkarīgs no konkrētā austiņu modeļa);
Vadības pogas – atsevišķiem austiņu modeļiem ir arī dažādas vadības pogas, piemēram, zvanu pacelšanai, skaļuma regulēšanai, dziesmu pārslēgšanai un citām darbībām;
Bluetooth funkcija – arvien izplatītākas kļūst austiņas ar Bluetooth režīmu, kas mūziku ļauj klausīties bez vadu palīdzības.

Jaunākais modes kliedziens – bezvadu skaļruņi

Laiks, kad skaļruņiem mājās vajadzēja atvēlēt atsevišķu vietu, bet blakus bija nepieciešama elektrības rozete, ir beidzies, jo pastāv alternatīva – bezvadu skaļruņi. Salīdzinot ar parastajiem skaļruņiem, tiem ir dažādas priekšrocības:

Vairāk vietas – bezvadu skaļruņi ir izmēros nelielāki, tāpēc aizņems mazāk vietas;
Ņem līdzi, kur vien vēlies – pateicoties iebūvētajai baterijai un nelielajam izmēram, bezvadu skaļruņus iespējams izmanot praktiski jebkur;
Dizains, kas uzrunā – liela daļa bezvadu skaļruņu tiek veidoti, ievērojot jaunākās dizaina tendences, līdz ar to bezvadu skaļruni iespējams izmantot arī kā elegantu dizaina elementu.

Bang & Olufsen – bezkompromisu kvalitāte

Jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem 1925. gadā Bang & Olufsen radījuši ar audio pasauli saistītus produktus – gan radio aparātus, gan skaļruņus, un, lai gan laika gaitā produktu klāsts ir kļuvis plašāks, piedāvājot vēl virkni dažādu elektroierīču, galvenais uzsvars joprojām tiek likts uz audio iekārtām. Taču, ja būtu jāatbild uz jautājumu, kas Bang & Olufsen produktiem ļauj izcelties uz citu elektroierīču fona, atbilde nebūtu ilgi jādomā – tas ir neatkārtojamais dizains un kvalitāte (katrs skaļrunis joprojām tiek kalibrēts un noskaņots ar rokām)!

Jaunākos Bang & Olufsen produktus tagad iegādājies arī 1a.lv: http://www.1a.lv/jaunumi/bang_and_olufsen_austinas_un_skalruni

01.02.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru